Poradnia czynna: poniedziałek - czwartek - od 15:30 do ostatniego pacjenta. Rejestracja tel. od 8:00 do 21:00
32/ 771-48-00 lub 535-380-011

​Maxmedis kibicuje !!!!


​Maxmedis kibicuje !!!!Dziś o zdrowiu w nieco innym kontekście ☺☺☺

Dziś wielki dzień dla wszystkich fanów piłki nożnej, niestety dla tych co za tą grą nie przepadają zaczynają się gorsze czasy. Z uwagi na fakt, iż nasza drużyna może wygrać, przegrać lub zremisować prosimy swoich obecnych i przyszłych pacjentów o zwrócenie uwagi na:

  • SERCE które dzielnie znosi trudy kibicowania kiedy wyrywa się z piersi gdy z radości nie możemy się opanować, zamiera gdy tracimy bramkę, bije szybciej gdy jesteśmy podekscytowani meczem.
  • ŻOŁĄDEK, WĄTROBA stawiają czoło naszej niezwykłej diecie, gdzie pizza, grille, przekąski paluszkowo – chipsowe przepijane są wszelkiego rodzaju gazowanymi napojami, o reszcie nie wspomnę…
  • KOŃCZYNY – RĘCE I NOGI sprawiają, że nasze tańce są pełne wdzięku, oddają w pełni nasze emocje, często ściskając wszystko i wszystkich wokół siebie;
  • GARDŁO zdzierane do granic możliwości, wykrzykujące wszystkie znane przyśpiewki te pozytywne i te mniej odpowiednie;
  • OCZY wpatrujące się w ekran telewizora, zaczerwienione i przekrwione od wielogodzinnego seansu piłkarskiego;
  • NERWY napięte jak struna, wyczekujące chwili wytchnienia, kiedy to po ostatnim gwizdku, nasz sen stanie się rzeczywistością.

Życzmy sobie aby nasze chwile radości trwały długo, oby jak najdłużej, prosimy wszystkich miejcie na uwadze swoje ZDROWIE, szanujcie je i siebie, traktujcie swoje ciało z należytym szacunkiem a wszystkie ekscesy i niedogodności zostaną wybaczone.

A dla wszystkich pozostałych, którym szczęście nie dopisze, kontuzje się zdarzają nawet najlepszym, zapraszamy do skorzystania z naszych porad i konsultacji.

Więc teraz zamieńmy się w „dwunastego zawodnika” i do boju………………………………………