Poradnia czynna: poniedziałek - czwartek - od 15:30 do ostatniego pacjenta. Rejestracja tel. od 8:00 do 21:00
32/ 771-48-00 lub 535-380-011

O nas

O nas

MAXMEDIS Prywatna Przychodnia Specjalistyczna powstała z myślą o osobach dla których samopoczucie, utrzymanie prawidłowej sprawności psychofizycznej jest ważne, dla tych którzy chcą zadbać o jakość swojego życia i zdrowia.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wielu specjalistów medycznych świadczących usługi w ramach naszych poradni: kardiologicznej, ginekologicznej, endokrynologicznej, internistycznej - USG, ortopedycznej, alergologicznej, okulistycznej dla dzieci i dorosłych. Nasi lekarze korzystając z wysokiej jakości sprzętu USG, mają możliwości szerokiej diagnostyki badań ultrasonograficznych – jama brzuszna, tarczyca, narządy kobiece. W poradni wykonuje się pełen zakres badań kardiologicznych od standardowego badania EKG poprzez echo serca po holter ciśnieniowy i holter EKG. 

Przyjmują u nas lekarze kliniczni: kardiolog, ginekolog, endokrynolog, internista USG, ortopeda, alergolog, okulista dziecięcy, okulista dla dorosłych.

Znajdujemy się w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Sieronia 6. Jest to dogodna lokalizacja dla pacjentów z naszego miasta, jak i z okolicznych miast Śląska jak Zabrze czy Bytom.